| Nama merek: | Sunchonglic |
| Nomor Model: | Fon-20a+ |
| Moq: | 100 buah |
| Harga: | US $3.18-22.42 |
| Ketentuan Pembayaran: | T/T |
| Kemampuan Penyediaan: | 100000 pcs/bulan |
| Model | FON-20A+ |
|---|---|
| Tegangan Masukan | AC150V~250V 50/60Hz |
| Tegangan Pengisian | 12V/24V |
| Arus Pengisian Arus Konstan | 10A±10% |
| Tegangan Pengisian Arus Konstan | 13,7/27,4V±0,4V |
| Tegangan Pengisian Tegangan Konstan | 14.4/28.8V±0.4V |
| Ukuran (mm) | 185*120*68 |
| Berat (Kg) | 0,75 |